nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1524

Soutěže družstev - jaro 2012

Přestože se nepodařilo zopakovat výsledky loňské ´hvězdné sezóny´2011, s výsledky našich družstev v právě dokončené jarní sezóně můžeme být, zejména v kategoriích mládeže, celkem spokojeni. Největším úspěchem je nesporně 2.místo
A-družstva dorostu v Pražské lize. Jediné, co nás mrzí, že tento výsledek neznamená postup na Mistrovství republiky družstev, což by si naši za předvedené výkony určitě zasloužili. B-dorost pak 5.místem potvrdil účast v I.třídě i pro následující sezónu. Družstvůmstarších i mladších žáků se podařilo 6.místy udržet příslušnost v nejvyšší pražské soutěži, na víc jsme se současným hráčským kádrem ani nemohli pomýšlet. B-družstvo starších žáků pak obsadilo pěkné 3.místo v I.třídě. Radost nám udělali i naši nejmenší, když áčko babytenistů skončilo ve své skupině na 2.místě, a béčko, složené z nejmladších, začínajících adeptů bílého sportu, obsadilo 6.místo.

Pokud se týká dospělých, nečekali jsme sestup B-družstva ze II.ligy. Bilance 1 vítězství a 3 smolné porážky 4:5, kdy o výsledcích utkání rozhodovaly až supertiebreaky ve čtyřhrách, znamená sestup do Pražské divize. Úkolem pro příští rok bude jednoznačně návrat do II.ligy, kam tým určitě výkonnostně patří. C-družstvo po loňském 2.místě ve II.třídy mělo i letos namířeno do vyšší soutěže,. Přestože vysněný cíl se nepodařilo splnit i jeho 4.místo lze považovat za solidní. A-tým dospělých na své podzimní představení v I.tenisové lize teprve čeká, soutěž bude sehrána v termínu 10.-13.9.2012.