Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1529

Dospělí

B-družstvo /II.liga//

7. místo


Hlavním cílem týmu v jeho druhé druholigové sezóně bylo upevnění pozice v soutěži a pokud možno vylepšení 6.místa z r.2011. Tomu nasvědčovala i soupiska, která byla doplněna o hráče úspěšného týmu dorostu, do týmu přišel Tomáš Frommel z TK Kladno, jediným oslabením byl pak odchod Marie Biryukové. Přesto se od prvního utkání točilo sportovní štěstí k týmu zády. K úspěšnému konci jsme nedokázali dotáhnout nadějné vedení 4:3 v Českých Budějovicích, ani domácí zápas proti TO SK Mělník, když od vítězství nás dělil jediný míček ve čtyřhře. Stejným poměrem 4:5 pak skončilo i utkání posledního kola proti SK Aritma Praha, ve kterém naši v závěrečné čtyřhře podlehli 7:10 v supertiebreaku 3.setu, a tím definitivně podepsali sestup do divize 2013. Jediný úspěch tak zaznamenal tým v domácím utkání proti TK Tábor, když jasně zvítězil 7:2. Kromě nedotažených koncovek zápasů tým od samého počátku soutěže pronásledovala zranění a absence hráčů základní sestavy, které nedovolovaly nastupovat v klíčových utkáních v nejsilnější sestavě. Kádr týmu tvořili hráči: Jakub Dušek, Pavel Kubec, Martin Fiala, Tomáš Frommel, Libor Sedláček, Ondřej Dušek, Martina Přádová, Andrea Kůlová, Iveta Michlová a Zuzka Honzková.

Logickým cílem týmu kapitána Honzy Kovařinského pro příští sezónu je vítězství v Pražské divizi a postup zpět do II.ligy.

 C-družstvo /II.třída/

4. místo


Po loňském 2.místě bylo jasné, že tým pod vedení kapitána Ondry Lukeše bude chtít znovu atakovat příčky nejvyšší. Na soupisku byli zařazeni i hráči druholigového kádru, což dávalo šanci na posílení v klíčových utkáních. Zakolísání však přišlo hned v prvním kole, kdy se bez plánovaných posil z béčka nepodařilo přehrát silný tým Solidarity. Situace se opakovala i ve 5.kole, kdy našimi soupeři byli pozdější vítěz celé skupiny LTC Modřany D, resp. 3.tým pořadí SK Satalice. Přestože je celkově 4.místo v soutěži pro hráče určitě zklamáním, je potřeba vidět, že bez posílení hráči z vyšší soutěže, které vzhledem k situaci v druholigovém béčku nebylo reálné, lze na postupové příčky se současným hráčským kádrem těžko pomýšlet. Za družstvo nastupovali: Jakub Hanousek, Ondra Dušek Jakub Ludvík, Ondra Lukeš, Štěpán Šiška, Filip Hendrych, Zuzka Honzková, Monika Nečasová, a Aneta Kaňková.