Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1529

Sportovní centrum SKOAZA

Sportoviště SK OAZA PRAHA využívají denně desítky sportovců z oddílů tenisu, dráhového golfu, stolního tenisu, volejbalu, nohejbalu, šachu a zdravotně tělesné výchovy. Kromě našich členů jsou tato sportoviště v hojném počtu využívána i širokou veřejností.

Sportoviště OAZA Praha - Tenisové kurty

Kromě 9 antukových tenisových kurtů, pevné kryté haly s povrchem Supreme, diváckou kapacitou pro 200 osob a velkým sociálním a společenským zázemím, zde již po léta funguje tenisová škola. Nabídku pro tenisty doplňuje prodejna potřeb pro raketové sporty, včetně kompletního servisu a vyplétání.

Sportoviště OAZA Praha - Minigolf

Profesionální minigolf našeho sportoviště patří k nejkrásnějším závodním minigolfovým hříštím v ČR. Minigolf je přístupný veřejnosti a pořádají se v něm turnaje pro místní školy za asistence závodních hráčů. Pro školy je minigolf v provozu již od ranních hodin.

Sportoviště OAZA Praha - Volejbalové a nohejbalové hřiště

Naše sportoviště nabízí k využití 1 volejbalové hřiště a 1 nohejbalové hřiště. Obě sportoviště jsou využívána pro pravidelné tréninky našich oddílů, volná kapacita je určena k pronájmu.

Sportoviště OAZA Praha - Zrcadlová tělocvična

Zrcadlovou tělocvičnu pro cca 20-22 cvičících využívají především členové oddílu zdravotního cvičení, volná kapacita je určena k pronájmu. Oddíl má zpracován dlouhodobý jedinečný projekt, který zahrnuje nabídku zdravotního cvičení a to v několika úrovních - od kondičního aerobního cvičení po rehabilitační cvičení pro seniory a lidi po operacích páteře a endoprotézách velkých kloubů. Tímto cvičením navazujeme na lékařskou rehabilitační péči lokálních poliklinik a rehabilitačních oddělení IKEM a FTN. Doplňujeme a částečně také suplujeme zdravotní péči o seniory.

Klub cvičících gentlemanů

Klub cvičících gentlemanů nabízí kondiční a rehabilitační cvičení s lehkými činkami pro všeobecný výcvik těla a tvorbu svalstva, které vám udělá dobře nejen tělesně, ale i duševně.


Žít jinak

Žít jinak

Kondiční cvičení pro osoby všech věkových kategorií a pořádání sportovních pobytů.

Sportoviště OAZA Praha - Sál pro stolní tenis

Herna pro stolní tenis se 2-3 stoly je využívána pro tréninky a soutěžní utkání oddílu stolního tenisu, volná kapacita je určena k pronájmu pro veřejnost.

Sportoviště OAZA Praha - Velká zasedací místnost

Velká zasedací místnost je domovem našich šachistů, volnou kapacitu lze využívat i k jiným společenským příležitostem a akcím.


Kromě sportovních aktivit pro jednotlivce i skupiny nabízíme využití sportovního centra k uspořádání firemních akcí, dále jako pronájem reklamních ploch v areálu apod.