Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1529

Starší žáci

A-družstvo /Pražská liga staršího žactva/

6. místo


Stejně jako v minulé sezóně bylo i letos vzhledem k nedostatku kvalitních domácích hráčů nutno tým doplnit, ať už formou přestupů nebo hostování. To se podařilo, přesto ambice zdaleka nemohly směřovat k Mistrovství ČR, jako to mu bylo v loňském roce. Po úvodní porážce s TSM Vysočany následovalo povinné vítězství nad nejslabším účastníkem soutěže Aritmou, 2 porážky se silnými týmy TC VŠ Praha a I.ČLTK a senzační vítězství proti nekompletní Spartě. V existenčním utkání předposledního kola podlehli naši těsně LTC Modřany 4:5, druhou a poslední šanci na záchranu v soutěži však již proměnili, když v závěrečném utkání porazili družstvo PSK Olymp 7:2.

6.místo je ve srovnání s hvězdným výsledkem z minulé sezóny krokem zpět, ale je nutno sportovně přiznat, že na víc jsme se současným hráčským kádrem prostě neměli. Kádr družstva tvořili: Matyáš Bursa, Honza Sládek, Pavel Matyáš, Ondra Štyler, Martin Novák, Adam Jančík, Anna Benešová, Adéla Vágnerová, Adéla Vašíčková, Bára Kohoutová a Adéla Makalová, na kapitánské lavičce se střídali Jan Sládek st. a jeho zástupce Martin Novák st.


B-družstvo /I. třída/

3. místo
 

Cílem žákovského béčka bylo udržet I.třídu i pro příští rok. Solidní základ se podařilo položit hned v prvních 2 kolech vítězstvími nad Bohemians a TCD Horní Měcholupy. Další výsledky pak byly trochu jako na houpačce, do značné míry závislé na sestavě, v jaké byl tým schopen nastoupit s ohledem na situaci v áčku, které rovněž bojovalo o záchranu. Přesto naši ještě dokázali zdolat béčko TC VŠ Praha a TK Satalice, čímž si zajistili při rovnosti bodů pěkné 3.místo ve skupině. Vzhledem k tomu, že prioritu při hráčských nominacích mělo A-družstvo a tým pod vedením nehrajícího kapitána Martina Nováka st. a jeho zástupce Ivo Jančíka ne vždy nastupoval v nejsilnější sestavě, je 3.místo pěkným úspěchem. Na kurtě se vystřídali:Martin Novák, Adam Jančík, Vláďa Sadyrov, Tobiáš Lang, Kristian Kubík, Michael Pachl, Adéla Vašíčková, Bára Kohoutová, Adéla Makalová, a Anna Kalistová