nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1526

Mistrovské soutěže družstev-jaro 2011

Úspěšná pro naše barvy byla letošní jarní sezóna mistrovských utkání družstev.Všech 9 přihlášených družstev splnilo výkonnostní cíle, stanovené před sezónou, a udrželo tak vysoko nasazenou laťku kvalitních výsledků z předchozích let.

Největším úspěchem je bezesporu 3.místo a postup na MČR A-družstva starších žáků. Stejného umístění dosáhlo i A-družstvo dorostu v Pražské lize dorostu. Pozadu nezůstali ani mladší žáci, kteří bez porážky vyhráli svou skupinu I.třídy a postoupili do Pražské ligy pro příští rok. Postup do vyšší soutěže vybojovalo rovněž družstvo dorostu-BB-družstvo starších žáků skončilo ve své skupině I.třídy na 3.místě. Úspěšná byla i obě družstva Babytenisu, když béčko suverénně vyhrálo svou skupinu a postoupilo do finálového turnaje o titul Přeborníka Prahy a nově vytvořené áčko, složené z nejmladších začínajících adeptů, skončilo ve své skupině na 4.místě, když dokázalo porazit i tým Sparty .Dobře si  vedla i obě družstva dospělých. Béčko uhájilo 6.místem ve skupině pozici ve 2.lize pro příští rok a céčku jen o vlas unikl postup do I.třídy. A-tým dospělých na své podzimní představení v I.tenisové lize teprve čeká, soutěž bude sehrána v termínu 12.-15.9.2011.