Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1529

Starší žáci

       

A-družstvo /Pražská liga staršího žactva/      
3. místo, postup na Mistrovství České republiky družstev 2011   

Abychom mohli vůbec do soutěže nastoupit, bylo nutno tým vzhledem k nedostatku vlastních kvalitních hráčů ročníků 1997 a 98 před sezónou výrazně doplnit hostujícími hráči z jiných oddílů. Přesto se pod vedením kapitánky Jitky Kalivodové podařilo zformovat tým, který s výjimkou Sparty a I.ČLTK nenašel v Pražské lize starších žáků přemožitele a 3.místem vybojoval historický postup na  Mistrovství ČR smíšených družstev.  

Finálový turnaj MČR se konal v Rakovníku ve dnech 24.-28.8.2011. Pro 1.kolo určil los našim TK SK Zlín. Při síle dívčí sestavy soupeře měla cesta k úspěchu měla vést přes body v klukovských singlech a deblech. Přestože kluci nezklamali, po vyrovnaném utkání se z vítězství 5:4 nakonec radoval soupeř, když jako rozhodující se ukázala absence nemocného Honzy Sládka. I přes prohru je účast na MČR družstev historickým úspěchem klubu. Na úspěchu se podíleli hráči: Jan Hanzal, Adam Kalivoda, Tadeáš Paroulek, Jan Sládek, Martin Novák, Tereza Malečková, Magdalena Slavíková a Johana Marková, stejně jako vedoucí družstva Jana Kalivodová. Gratulujeme!!!         


 

Image 0 - Oaza-st.žáci A 2011
Image 1 - starší žáci A-MČR družstev

          

B-družstvo /I. třída/       
3. místo 

Vstup do soutěže, když los určil našim na úvod 2 nejsilnější týmy, nevěstil nic dobrého. Úvodní porážky se silným týmem TJ Radlice a pozdějším vítězem skupiny TSM Vysočany však tým nezlomily. Obrat k lepšímu nastal ve 3.kole, jasné vítězství nad SK Satalice bylo
první pojistkou pro udržení v soutěži. Poté následovala těsná porážka s LTC Zbraslav, poslední 3 kola absolvoval již náš tým bez zakolísání a výsledkem bylo pěkné 3.místo. Vzhledem k tomu, že prioritu při hráčských nominacích mělo A-družstvo a tým pod vedením nehrajícího kapitána Ivo Jančíka ne vždy nastupoval v nejsilnější sestavě, je 3.místo pěkným úspěchem. Nakuřte se vystřídali: Martin Novák, Vláďa Sadyrov, Adam Jančík, Vojta Brácek, Jakub Kobera, Tobias Lang, Magda Slavíková, Veronika Obolenskaia, Tereza Vondrová, Adéla Vágnerová a Bára Kohoutová.

Image 0 - star.žáci B-2011
Image 1 - st.žáci B-2011
Image 2 - starší žáci B-2011