Menu
Novinky
07.04.2014  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (56%)
volejbal (15%)
nohejbal (13%)
minigolf (16%)
Celkem hlasovalo: 1030

Zahájení sezóny 2019

Tenisová sezona 2019 bude standardně zahájena v závislosti na počasí kolem 15.4.2019.


V souladu se stanovami a informací obsaženou v pozvánce na členskou schůzi, bude bezplatné hraní umožněno pouze členům, kteří mají uhrazeny plné příspěvky včetně případné penalizace za pozdní platbu. Každý si může ověřit svoji uhradu na tomto webu podle poznámky u jména člena. Informace na Webu jsou průběžně aktualizovány. Vysvětlivky k symbolům u jména člena :


  • P..............příspěvky uhrazeny v plné výši
  • U............. uhrazen pouze udržovací příspěvek
  • N..............neprovedena žádná úhrada příspěvků

Členové bez úhrady příspěvků nebo s úhradou pouze udržovacího příspěvku mohou hrát jen za podmínek stejných jako pro nečleny SK Oaza. Nemají tedy ani možnost přednostní rezervace dvorců.


Nárok na úhradu pouze udržovacího příspěvku vzniká jedině na základě zdravotních problémů, mateřských povinností, vojenské služby či dlouhodobé nepřítomnosti v ČR. Možnost úhrady pouze udržovacího příspěvku je maximálně na období jednoho kalendářního roku resp. na jednu sezonu. Členové platící pouze udržovací příspěvek ztrácejí veškeré výhody řádných členů včetně nároku na využívání majetku SK Oaza jako jsou sportovní skřínky apod.


Pokud při opožděné platbě nebyla uhrazena pokuta 100 Kč za každý započatý měsíc, bere se tato skutečnost jako celkově neuhrazené příspěvky.Zpracoval : Ing. Karel Mařík, předseda oddílu