Menu
Novinky
07.04.2014  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (56%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (17%)
Celkem hlasovalo: 908

Přebor ŠO 2010 podzim


Celkové výsledky


Pořadí

Jméno

ELO

Body

Pom.hodn.

Perf.

1.

Čmiko Jakub

2034

7,5

46,5

37,0

2113

2.

Hulín Petr

2009

7,0

50,5

39,5

1903

3.

Štěrba Karel

1932

6,5

46,0

35,0

1847

4.

Hataš Oldřich

1767

6,0

47,0

37,0

1917

5.

Rmoutil Martin

1938

5,5

49,0

37,5

1803

6.

Hudec Ondřej

1913

5,5

48,0

37,0

1929

7.

Straka Jaroslav

1864

5,5

45,5

34,5

1763

8.

Malý Petr

1696

5,5

37,0

30,0

1589

9.

Anaškin Arsenij

1709

5,0

47,5

38,0

1789

10.

Poppr Marián

(1250)

5,0

39,5

32,0

1683

11.

Kühnl Eduard

1699

5,0

39,5

30,5

1559

12.

Němcová Karin

(1250)

5,0

35,5

28,5

1478

13.

Vaško Pavel

1724

4,5

45,0

34,0

1591

14.

Němcová Kamila

(1250)

4,0

43,0

33,5

1634

15.

Hollan Martin

1543

4,0

42,5

32,5

1466

16.

Jelínek Michal

1569

4,0

41,0

32,0

1518

17.

Kravčenko Sergej

1622

4,0

37,0

30,0

1500

18.

Samec Jakub

(1250)

4,0

34,0

27,5

1385

19.

Rejzek Miloslav

1496

4,0

34,0

27,0

1303

20.

Hollan Petr

1402

3,5

47,5

37,5

1549

21.

Skalický Jindřich

1282

3,5

33,0

26,5

1292

22.

Soukup Libor

1410

3,0

33,5

27,5

1294

23.

Schánilec Ladislav

1331

3,0

32,0

25,0

1150

24.

Bach Jaroslav

(1000)

2,5

33,5

26,0

1012

25.

Nový Filip

(1250)

2,0

31,5

25,5

1356

26.

Urban Ondřej

(1000)

1,0

32,5

25,5

573

27.

Lošan Rudolf

1579

0,0

29,0

20,5

-


9. kolo

1.

Straka Jaroslav - Čmiko Jakub

1/2

2.

Hudec Ondřej - Hulín Petr

0-1K

3.

Rmoutil Martin - Štěrba Karel

1/2

4.

Vaško Pavel - Hataš Oldřich

0-1

5.

Kühnl Eduard - Němcová Karin

1/2

6.

Malý Petr - Samec Jakub

1-0

7.

Jelínek Michal - Anaškin Arsenij

0-1

8.

Poppr Marián - Hollan Petr

1-0

9.

Hollan Martin - Němcová Kamila

1/2

10.

Schánilec Ladislav - Kravčenko Sergej

0-1

11.

Soukup Libor - Rejzek Miloslav

0-1K

12.

Nový Filip - Skalický Jindřich

1/2

13.

Urban Ondřej - Bach Jaroslav

0-1K


8. kolo

1.

Čmiko Jakub - Jelínek Michal

1-0

2.

Hulín Petr - Štěrba Karel

1/2

3.

Hataš Oldřich - Hudec Ondřej

0-1

4.

Anaškin Arsenij - Rmoutil Martin

1/2

5.

Poppr Marián - Němcová Karin

1/2

6.

Němcová Kamila - Straka Jaroslav

0-1

7.

Hollan Petr - Vaško Pavel

0-1

8.

Hollan Martin - Malý Petr

0-1

9.

Kravčenko Sergej - Kühnl Eduard

0-1

10.

Samec Jakub - Rejzek Miloslav

1-0

11.

Skalický Jindřich - Soukup Libor

1/2

12.

Bach Jaroslav - Schánilec Ladislav

0-1

13.

Nový Filip - Urban Ondřej

1-0


7. kolo

1.

Rmoutil Martin - Čmiko Jakub

0-1

2.

Hulín Petr - Poppr Marián

1-0

3.

Hataš Oldřich - Anaškin Arsenij

1-0

4.

Štěrba Karel - Němcová Kamila

1-0

5.

Hudec Ondřej - Straka Jaroslav

1-0

6.

Němcová Karin - Hollan Martin

1/2

7.

Vaško Pavel - Kühnl Eduard

1/2

8.

Samec Jakub - Jelínek Michal

0-1K

9.

Malý Petr - Kravčenko Sergej

1/2

10.

Skalický Jindřich - Hollan Petr

0-1

11.

Rejzek Miloslav - Bach Jaroslav

1-0

12.

Urban Ondřej - Schánilec Ladislav

0-1

13.

Soukup Libor - Nový Filip

1/2


6. kolo

1. Čmiko Jakub - Hataš Oldřich 1-0
2. Anaškin Arsenij - Hulín Petr 0,5-0,5
3. Poppr Marián - Štěrba Karel 0-1K
4. Kravčenko Sergej - Rmoutil Martin 0-1
5. Němcová Kamila - Němcová Karin 0,5-0,5
6. Straka Jaroslav - Vaško Pavel 1-0
7. Hollan Petr - Hudec Ondřej 0-1
8. Kühnl Eduard - Malý Petr 0,5-0,5
9. Hollan Martin - Soukup Libor 1-0
10. Jelínek Michal - Bach Jaroslav 1-0
11. Rejzek Miloslav - Urban Ondřej 1-0
12. Schánilec Ladislav - Skalický Jindřich 0-1
13. Samec Jakub - --- volný los

5.kolo

1. Hulín Petr - Čmiko Jakub 0-1
2. Rmoutil Martin - Poppr Marián 0,5-0,5
3. Straka Jaroslav - Hataš Oldřich 0-1
4. Štěrba Karel - Hollan Petr 1-0
5. Hudec Ondřej - Anaškin Arsenij 0-1
6. Malý Petr - Němcová Kamila 0,5-0,5
7. Vaško Pavel - Hollan Martin 1-0
8. Soukup Libor - Kravčenko Sergej 0-1
9. Němcová Karin - Jelínek Michal 1-0
10. Kühnl Eduard - Rejzek Miloslav 1-0
11. Bach Jaroslav - Skalický Jindřich 0,5-0,5
12. Urban Ondřej - Samec Jakub 0-1
13. Schánilec Ladislav - --- volný los

4. kolo

1. Rmoutil Martin - Hulín Petr 0-1
2. Čmiko Jakub - Hudec Ondřej 0,5-0,5
3. Hataš Oldřich - Štěrba Karel 1-0
4. Anaškin Arsenij - Straka Jaroslav 0-1
5. Poppr Marián - Vaško Pavel 1-0
6. Hollan Petr - Malý Petr 1-0
7. Němcová Kamila - Kühnl Eduard 1-0
8. Jelínek Michal - Kravčenko Sergej 1-0
9. Skalický Jindřich - Hollan Martin 0-1
10. Rejzek Miloslav - Němcová Karin 0-1
11. Bach Jaroslav - Soukup Libor 0-1
12. Samec Jakub - Schánilec Ladislav 1-0
13. Urban Ondřej - --- volný los

3. kolo

1. Štěrba Karel - Čmiko Jakub 0,5-0,5
2. Hulín Petr - Hudec Ondřej 1-0K
3. Malý Petr - Rmoutil Martin 0-1
4. Straka Jaroslav - Jelínek Michal 1-0
5. Hollan Martin - Hataš Oldřich 0-1
6. Vaško Pavel - Rejzek Milolav 1-0
7. Soukup Libor - Anaškin Arsenij 0-1
8. Kühnl Eduard - Hollan Petr 0,5-0,5
9. Kravčenko Sergej - Němcová Kamila 0,5-0,5
10. Schánilec Ladislav - Poppr Marián 0-1
11. Skalický Jindřich - Samec Jakub 1-0
12. Němcová Karin - Urban Ondřej 1-0
13. Bach Jaroslav - --- volný los
Lošan Rudolf odstoupil z turnaje

2. kolo

1. Čmiko Jakub - Vaško Pavel 1-0
2. Hataš Oldřich - Hulín Petr 0-1
3. Rmoutil Martin - Kühnl Eduard 1-0
4. Anaškin Arsenij - Štěrba Karel 0-1
5. Hudec Ondřej - Kravčenko Sergej 1-0
6. Malý Petr - Straka Jaroslav 1-0
7. Němcová Kamila - Lošan Rudolf 1-0
8. Jelínek Michal - Schánilec Ladislav 1-0
9. Samec Jakub - Hollan Martin 0-1
10. Rejzek Miloslav - Skalický Jindřich 1-0
11. Urban Ondřej - Soukup Libor 0-1
12. Hollan Petr - Němcová Karin 1-0
13. Poppr Marián - Bach Jaroslav 1-0

1. kolo

1. Lošan Rudolf - Čmiko Jakub 0-1
2. Hulín Petr - Jelínek Michal 1-0
3. Hollan Martin - Rmoutil Martin 0-1
4. Štěrba Karel - Rejzek Miloslav 1-0
5. Soukup Libor - Hudec Ondřej 0-1K
6. Straka Jaroslav - Hollan Petr 1-0
7. Schánilec Ladislav - Hataš Oldřich 0-1
8. Vaško Pavel - Němcová Kamila 1-0
9. Němcová Karin - Anaškin Arsenij 0-1
10. Kühnl Eduard - Samec Jakub 1-0
11. Bach Jaroslav - Malý Petr 0-1
12. Kravčenko Sergej - Urban Ondřej 1-0
13. Skalický Jindřich - --- volný los

Startovní listina

Jméno

Třída

ELOn

ELO FIDE

Oddíl

1.

Čmiko Jakub

Km

2034

2053

SK OAZA Praha

2.

Hulín Petr

1

2009

2015

SK OAZA Praha

3.

Rmoutil Martin

1

1983

1952

SK OAZA Praha

4.

Štěrba Karel

1

1932

1917

SK OAZA Praha

5.

Hudec Ondřej

1

1913

1976

Sokol Pečky

6.

Straka Jaroslav

1

1864

1862

TJ Praha Pankrác

7.

Hataš Oldřich

2

1767

ŠK Bohnice

8.

Vaško Pavel

2

1724

TJ Bohemians Praha

9.

Anaškin Arsenij

2

1709

SK OAZA Praha

10.

Kühnl Eduard

2

1699

FIMA ČSOB

11.

Malý Petr

2

1696

1697

ŠK Sokol Vyšehrad

12.

Kravčenko Sergej

2

1622

SK OAZA Praha

13.

Lošan Rudolf

2

1579

1780

TJ Praga Praha

14.

Jelínek Michal

2

1569

SK OAZA Praha

15.

Hollan Martin

3

1543

SK OAZA Praha

16.

Rejzek Miloslav

3

1496

ŠK Bohnice

17.

Soukup Libor

3

1410

SK OAZA Praha

18.

Hollan Petr

3

1402

SK OAZA Praha

19.

Schánilec Ladislav

3

1331

SK OAZA Praha

20.

Skalický Jindřich

3

1282

SK OAZA Praha

21.

Němcová Kamila

3

SK OAZA Praha

22.

Němcová Karin

3

SK OAZA Praha

23.

Poppr Marián

3

SK OAZA Praha

24.

Samec Jakub

3

SK OAZA Praha

25.

Bach Jaroslav

-

SK OAZA Praha

26.

Urban Ondřej

-

SK OAZA Praha

27.

Nový Filip

3

ŠK Sokol Vyšehrad