Menu
Novinky
07.04.2014  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (55%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (17%)
Celkem hlasovalo: 912

Přebor ŠO 2010 jaro

Celkové výsledky

Turnaj A:

1.

Petr Hulín

2012

3,5

2.

Vladimír Tyle

1939

3,5

3. - 4.

Jakub Čmiko

2071

2,5

3. - 4.

Karel Štěrba

1943

2,5

Tie-break o první místo:

Hulín - Tyle 1 - 1 (30 minut na partii)

Hulín - Tyle 2 - 0 (15 minut na partii)


Turnaj B:

1.

Anaškin Arsenij

1250

8

43,5

2.

Kravčenko Sergej

1577

7

47

3.

Jelínek Michal

1250

5,5

46

4.

Samec Jakub

1100

5,5

44,5

5.

Chytrý Lukáš

1100

5,5

43

6.

Hollan Martin

1250

5,5

43

7.

Schánilec Ladislav

1337

5

40

8.

Hollan Petr

1250

5

39,5

9.

Soukup Libor

1250

5

36,5

10.

Němeček Miroslav

1538

3,5

37,5

11.

Kympl Tomáš

1391

3,5

36

12.

Bach Jaroslav

1000

2,5

35

13.

Skalický Jindřich

1284

1,5

36

14.

Slavík Zdeněk

1000

0

39,5


9. kolo

Turnaj B:

1.

Samec Jakub - Kravčenko Sergej

1-0

2.

Anaškin Arsenij - Hollan Petr

1-0

3.

Soukup Libor - Jelínek Michal

1-0

4.

Chytrý Lukáš - Slavík Zdeněk

1-0

5.

Němeček Miroslav - Hollan Martin

0-1

6.

Bach Jaroslav - Schánilec Ladislav

0-1

7.

Kympl Tomáš - Skalický Jindřich

1-0


8. kolo

Turnaj B:

1.

Hollan Petr - Kravčenko Sergej

0-1

2.

Schánilec Ladislav - Anaškin Arsenij

0-1

3.

Hollan Martin - Jelínek Michal

0-1

4.

Kympl Tomáš - Chytrý Lukáš

odl.

5.

Skalický Jindřich - Samec Jakub

odl.

6.

Bach Jaroslav - Soukup Libor

0-1

7.

Slavík Zdeněk - Němeček Miroslav

0-1


7. kolo

Turnaj B:

1.

Anaškin Arsenij - Hollan Martin

0,5-0,5

2.

Kravčenko Sergej - Chytrý Lukáš

1-0

3.

Jelínek Michal - Samec Jakub

1-0

4.

Hollan Petr - Soukup Libor

1-0

5.

Schánilec Ladislav - Skalický Jindřich

1-0

6.

Němeček Miroslav - Bach Jaroslav

0-1

7.

Kympl Tomáš - Slavík Zdeněk

1-0


6. kolo

Turnaj A:

1.

Tyle Vladimír - Hulín Petr

0-1

2.

Čmiko Jakub - Štěrba Karel

0-1

Turnaj B:

1.

Chytrý Lukáš - Anaškin Arsenij

0-1

2.

Kravčenko Sergej - Kympl Tomáš

1-0

3.

Hollan Martin - Schánilec Ladislav

1-0

4.

Samec Jakub - Němeček Miroslav

1-0

5.

Bach Jaroslav - Jelínek Michal

0-1

6.

Soukup Libor - Skalický Jindřich

1-0

7.

Slavík Zdeněk - Hollan Petr

0-1


5. kolo

Turnaj A:

1.

Tyle Vladimír - Čmiko Jakub

0-1

2.

Štěrba Karel - Hulín Petr

0,5-0,5

Turnaj B:

1.

Anaškin Arsenij - Jelínek Michal

1-0

2.

Němeček Miroslav - Kravčenko Sergej

0-1

3.

Kympl Tomáš - Chytrý Lukáš

odl.

4.

Schánilec Ladislav - Samec Jakub

1-0

5.

Hollan Martin - Bach Jaroslav

1-0

6.

Skalický Jindřich - Hollan Petr

0-1

7.

Slavík Zdeněk - Soukup Libor

0-1


4. kolo

Turnaj A:

1.

Štěrba Karel - Tyle Vladimír

0-1

2.

Hulín Petr - Čmiko Jakub

1-0

Turnaj B:

1.

Kravčenko Sergej - Anaškin Arsenij

0,5-0,5

2.

Jelínek Michal - Němeček Miroslav

0,5-0,5

3.

Samec Jakub - Kympl Tomáš

0,5-0,5

4.

Chytrý Lukáš - Bach Jaroslav

1-0

5.

Hollan Petr - Schánilec Ladislav

0-1

6.

Soukup Libor - Hollan Martin

0-1

7.

Skalický Jindřich - Slavík Zdeněk

1-0


3. kolo

Turnaj A:

1.

Hulín Petr - Tyle Vladimír

0-1

2.

Štěrba Karel - Čmiko Jakub

0,5-0,5

Turnaj B:

1.

Anaškin Arsenij - Samec Jakub

1-0

2.

Schánilec Ladislav - Kravčenko Sergej

0-1

3.

Jelínek Michal - Chytrý Lukáš

0,5-0,5

4.

Němeček Miroslav - Soukup Libor

1-0

5.

Hollan Petr - Kympl Tomáš

odl.

6.

Hollan Martin - Skalický Jindřich

1-0

7.

Bach Jaroslav - Slavík Zdeněk

1-0


2. kolo

Turnaj A:

1.

Čmiko Jakub - Tyle Vladimír

0,5-0,5

2.

Hulín Petr - Štěrba Karel

0,5-0,5

Turnaj B:

1.

Kravčenko Sergej - Jelínek Michal

0,5-0,5

2.

Soukup Libor - Anaškin Arsenij

0-1

3.

Hollan Petr - Samec Jakub

0-1

4.

Skalický Jindřich - Němeček Miroslav

0-1

5.

Kympl Tomáš - Bach Jaroslav

1-0

6.

Slavík Zdeněk - Schánilec Ladislav

0-1

7.

Chytrý Lukáš - Hollan Martin

1-0


1. kolo

Turnaj A:

1.

Čmiko Jakub - Hulín Petr

0,5-0,5

2.

Tyle Vladimír - Štěrba Karel

1-0

Turnaj B:

1.

Hollan Martin - Kravčenko Sergej

0-1

2.

Němeček Miroslav - Hollan Petr

0-1

3.

Jelínek Michal - Kympl Tomáš

1-0

4.

Schánilec Ladislav - Soukup Libor

0-1

5.

Bach Jaroslav - Skalický Jindřich

0,5-0,5

6.

Anaškin Arsenij - Slavík Zdeněk

1-0

7.

Samec Jakub - Chytrý Lukáš

1-0


Startovní listina

Turnaj A:

1.

Čmiko Jakub

2071

2.

Hulín Petr

2012

3.

Štěrba Karel

1943

4.

Tyle Vladimír

1939

Turnaj B:

1.

Kravčenko Sergej

1577

2.

Němeček Miroslav

1538

3.

Kympl Tomáš

1391

4.

Schánilec Ladislav

1337

5.

Skalický Jindřich

1284

6.

Anaškin Arsenij

3. VT

7.

Chytrý Lukáš

4. VT

8.

Hollan Martin

3. VT

9.

Hollan Petr

3. VT

10.

Jelínek Michal

3. VT

11.

Soukup Libor

3. VT

12.

Samec Jakub

13.

Bach Jaroslav

14.

Slavík Zdeněk