nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1524

KIA ´Lucky drive to Australia 2017´, starší žákyně, 2.-5.12.2016

První prosincový víkend jsme ve spolupráci s firmou KIA MOTORS CZEH byli pořadateli turnaje starších žákyň ´KIA Lucky drive to Australia 2017´. Vzhledem k termínům pro zadávání turnajů vyšších kategorii byl turnaj vypsán jako kategorie ´C , ale hlavní cena pro vítězku dvouhry, 5-denní zájezd pro 2 osoby na Australian open 2017, jehož je KIA MOTORS generálním sponzorem, přilákala silnou konkurenci a součet bodových hodnot 8 nejlepších hráček 185 zařadil turnaj do kategorie 8.

Turnaj byl vypsán pro 32 hráček, při páteční dopolední prezentaci svou účast potvrdilo 27. První kola se obešla bez větších překvapení, nečekalo se snad jen vítězství 10-leté Brendy Fruhvirtové nad nasazenou Ráchel Heřmanovou. Ve čtvrtfinále se musela se soutěží rozloučit první nasazená Patricie Kubíková /Sparta Praha/, která pro zranění nedokončila utkání proti Lence Munzarové /LTK Liberec/. Druhou semifinalistkou bylo další překvapení turnaje Petra Mihoková z Karlových Varů, hájící barvy I.ČLTK Praha. V jejich vzájemném duelu byla úspěšnější Lenka Munzarová, která si po vítězství 6:2, 6:4 zajistila místo v pondělním finále. Že její vítězství v I. kole nebylo náhodné, potvrdila Brenda Fruhvirtová i v dalších zápasech, kdy na její raketě skončila i 4.nasazená Alla Abeldina /TK Sokolov/ a v semifinále pak Dominika Šalková /TK Néridé/ v poměru 6:4, 6:3. V pondělním finále se setkaly hráčky, které v dosavadním průběhu turnaje neztratily ani set. Utkání slibovalo vyrovnaný souboj o letenku k protinožcům, místo toho se však stalo jednoznačnou záležitostí a skončilo dřív, než stačili dorazit oficiální hosté na vyhlášení vítězů. Překvapivou vítězkou se stala Brenda Fruhvirtová, když její soupeřka podlehla finálové atmosféře a nedokázala zopakovat výkony, kterými se prezentovala po celý víkend. Po výsledku 6:1, 6:1 se Brenda mohla radovat z vítězství a přebrat z rukou prezidenta a generálního ředitele KIA MOTORS CZEH voucher na cestu do Austrálie. Slavnostního vyhlášení vítězek se zúčastnil i starosta MČ Praha 4 p. Petr Štěpánek a zástupce PTS p. Ivan Vyvadil.

2016-KIA Lucky I.

2016-KIA Lucky II.

Vítězkami čtyřhry se staly Valentina Dvořáková /I.ČLTK Praha/ a Ema Těhníková /TŠ Pohořelec/, když jejich finálové soupeřky Patricie Kubíková a Lenka Munzarová pro zranění Patricie Kubíkoví k utkání nenastoupily.

Gratulujeme vítězkám a děkujeme hlavnímu sponzoru turnaje firmě KIA MOTORS CZECH.