Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1524

Mistrovské soutěže družstev- jaro 2014

Výsledky našich družstev mládeže i dospělých v jarních týmových soutěžích lze až na malé výjimky hodnotit veskrze kladně.

 

Očekávání hrát ve II.lize o příčky nejvyšší splnilo A-družstvo dospělých. Až na jediné klopýtnutí v klíčovém utkání proti LTC Modřany B prošlo soutěží bez porážky a v celkovém hodnocení obsadilo 3.místo při stejném bodovém zisku jako vítěz skupiny a postupující LTC Modřany B. B-družstvo se v Pražské divizi, stejně jako v loňském roce, potýkalo s nevyrovnaným hráčským kádrem v ženské části týmu, což ho stálo vítězství zejména v utkáních o střed tabulky a tím i šance na lepší umístění. Výsledkem je celkově 5.místo, které znamená udržení v soutěži pro příští rok. Největší radost nám pak udělalo C-družstvo, které po loňském 2.místě stmelilo své řady a svoji skupinou prošlo suverénně bez ztráty květinky, výsledkem byl suverénní postup do pražské I.třídy pro r.2015.


 

Největším úspěchem v mládežnických kategoriích je bezesporu nečekané 2.místo A-družstva starších žáků v Pražské lize. Družstvo pod vedením kapitána Zdeňka Kubíka podlehlo pouze v úvodním kole pozdějšímu vítězi soutěže TSM Vysočany 3:6 a v posledním kole, když nastupovalo nekompletní, TŠ Lucie Hradecké 2:7. Dobře si vedlo i áčko dorostu, které po odchodu klíčových hráčů do kategorie dospělých dokázalo pod vedením kapitána Pavla Beneše vybojovat pěkné 4.místo v Pražské lize. Blízko k postupu do nejvyšší soutěže mělo i dorostenecké béčko, když v boji o vítězství ve skupině podlehlo až v dohrávaném utkání TSM Vysočany B nejtěsnějším rozdílem 4:5. Více se čekalo od A-družstva mladších žáků, které ve své skupině I.třídy obsadilo až 5.místo s velkým bodovým i výkonnostním odstupem za nejlepšími týmy. Babytenisté pak ve své skupině memoriálu Františka Kocmana obsadili 3.místo. Pěkných umístění dosáhla i B-družstva mladších a starších žáků, která ve svých soutěžích obsadila 2., resp.3.místo.


 

Úspěšným družstvům gratulujeme a děkujeme hráčům, kapitánům družstev i trenérům za dobrou reprezentaci SK OAZA Praha.