nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1526

Mistrovská utkání družstev 2017

V jarní části mistrovských soutěží družstev náš klub reprezentovalo 8 týmů ve všech věkových kategoriích od babytenistů až po družstvo seniorů.

Z mládežnických družstev nám na jaře největší radost udělali dorostenci, kteří v Pražské lize dorostu obsadili 3.místo, když od 2.příčky je dělilo jenom horší skóre. Družstvu mladších žáků se bez porážky podařilo vyhrát svoji skupinu 2.třídy a postoupit do vyšší soutěže. Úspěšně si vedlo i B-družstvo dorostu, které o postup do nejvyšší soutěže přišlo až v posledním kole. Starší žáci obsadili ve své skupině II.třídy 5.místo, čímž si zajistili účast v soutěži i pro příští rok, a naši nejmladší babytenisté obsadili ve své skupině 6.místo.

Spokojeni jsme byli i s vystoupením družstev dospělých. Druholigové béčko obsadilo ve skupině ´B´ 4.místo a céčko si ne vždy v optimálním složení dokázalo 6.místem uhájit účast v I.třídě i pro příští rok. Úspěšným týmům a jejich vedoucím gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci našeho klubu.