nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1526

Kristián Kubík dvojnásobným halovým mistrem ČR v kategorii mladších žáků!!!

Svoji poslední sezónu v kategorii mladšího žactva odstartoval skvěle náš 12-letý odchovanec Kristián Kubík..Na Halovém mistrovství České republiky mladších žáků, konaném v hale Sparty Praha ve dnech 31.1.-3.2.2014, nenašel přemožitele a stal se halovým mistrem republiky ve dvouhře i čtyřhře pro r.2014.

Do turnaje vstupoval Kristián jako 3.nasazený a po nedávném vítězství na Halových přeborech Prahy jako jeden z favoritů. Svoji formu a žebříčkové postavení potvrdil 3 jasnými dvousetovými vítězstvími v prvních kolech turnaje. Skutečnou zkouškou ohněm bylo však až semifinále, kde jeho soupeřem byl 2.nasazený Leon Kljujev ze Sparty. Po prohraném prvním setu dokázal Kristián zabojovat, v tie-breaku vyhrát druhý set a pak s přehledem i třetí. Výsledek 3:6, 7:6, 6:0 znamenal postup do finále. Tam ho čekal Jaroslav Smědek z Jiskry Otrokovice, který si v druhém semifinále dokázal ve 2 setech poradit s prvním nasazeným Gabrielem Čížkem ze Sparty Praha. Tíhu svého prvního velkého finále zvládl však Kristián na jedničku a po vítězství 6:2, 6:4 si po zásluze odnesl titul Přeborníka České republiky ve dvouhře.

Stejně suverénně si počínal i v soutěži čtyřhry, kde se svým partnerem Gabrielem Čížkem. dokázali obhájit pozici prvních nasazených. Nejtěžší prověrkou sil bylo opět semifinále, kde po prohraném prvním setu o vítězství nad dvojicí Agrofertu Prostějov Adam Jurajda - Lukáš Vaculík rozhodoval až závěrečný super tie-break třetího setu. Soupeři v boji o druhý přebornický titul jim byla pak dvojice Jaroslav Smědek – Kryštof Vítek /Agrofert Prostějov/. Kristián s Gabrielem však nezaváhali a dokázali utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Vítězství 6:2, 6:4 tak znamenalo 2.mistrovský titul.

Na snímcích Kristián se svým finálovým soupeřem Jaroslavem Smědkem a trenérem Liborem Sedláčkem.

Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!!!