Menu
Novinky
20.12.2023  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1506

Oaza E - Smíchov C

Zdar.

Včera výhra 6.5 - 1.5..to znamená, že jsme potvrdili roli favorita skupiny a pokud nenastane nějaký administrativní exces příští rok hrajeme II. třídu!

Poslední krok k postupu se rodil velice lehce. Soupeř jsa obeznámen s drtivou silou našeho týmu dorazil pouze v šesti a poměrně lehce nám odevzdal i další pro nás potřebné body. Martin V. (tím mám namysli Martina z prvé desky ( nikoli Martina V. vlastním jménem Odo Colonny 13681431, 206. papeže katolické církve) před zahájením utkání trefně poznamenal (když se dověděl že již vedeme 2-0), že je již tedy jasná minimálně plichta neboť Jirka s Igorem jsou další 2 body....

No měl samozřejmě pravdu....:) K tomu se přidal Karel vítězstvím a já a Martinové plichty. V průběhu zápasu došlo i k malému pozdvižení, když Martin P.nalákal soupeřova hráče do kuchyňky, že si tam vklidu může udělat kávičku, dát dortík či příjemně odpočinout... Jaké však bylo překvapení pro tohto hráče když se po vstupu do kuchyňky spustil celohotelový alarm. Do pěti minut přijela na místo URNA a počala vyšetřovat co že se to jako v té kuchyňce děje... Tak jsem jim předhodili soupeřova hráče a tím celou věc vyřešili...(Ani nevím co se s tímto hráčem pak stalo, zaslechl jsem, že ho snad odvezli do Bartolomějs ký..)

Souběžně s námi hrálo béčko a vzhledem k výhře se udrželo v I. třídě což je také paráda. Po zápase jsme pak jako tradičně zašli na několik čajů probrat taktiku na příští sezonu...

Poslední kolo hrajeme za 14 dní, pokud nezapomenu dám na 100% vědět. Omluvenky s odůvodněním, že jsme již přece postoupili nepřijímám. Jediné co beru je vítězství družstva:)!

Ahoj

Richard