Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1529

I.liga smíšených družstev, 10.-13.9.2018, Liberec

Los I.ligy smíšených družstev přidělil našemu týmu, stejně jako v minulém roce, skupinu v Liberci. Našimi soupeři byli domácí LTK Liberec, DTJ Hradec Králové a nováček soutěže TK Škoda Plzeň a přestože jsme obhajovali loňské vítězství ve skupině, jednoznačným cílem bylo udržení v soutěži.

Už ze soupisek bylo jasné, že nás rozhodně nečeká procházka růžovou zahradou, což potvrdila již utkání prvního dne. Proti silnému týmu DTJ Hradec Králové /v sestavě mj. s Vikem, Chramostou a Ulihrachem/ se nám podařilo držet krok pouze ve dvouhrách, ale ve čtyřhrách se jednoznačně projevila kvalita a zkušenosti soupeře.Druhé utkání proti pozdějším vítězům skupiny LTK Liberec bylo téměř přesnou kopií toho prvního. Po vyrovnaném stavu 3:3 po dvouhrách jsme ve čtyřhrách uhráli jediný set, když děvčata dělily pouze 2 míče od senzačního vítězství.

Třetí, již existenční utkání proti Škodě Plzeň bylo dramatem od prvního do posledního fiftýnu. Za nerozhodného stavu po dvouhrách se nám však konečně podařilo prolomit prokletí ve čtyřhrách a mohli jsme se radovat z konečného vítězství 6:3. Tím jsme odvrátili hrozbu přejezdu na baráž do Příbrami a mohli se v klidu připravit na rozhodující utkání o udržení proti poslednímu týmu ze skupiny B, TK Slavií Plzeň.

Přestože se začátek utkání nevyvíjel podle našich představ, dokázali jsme zmobilizovat síly a utkání dotáhnout do vítězného konce již po dvouhrách. Vítězství 5:1 nám zajistilo účast v I.lize i pro r.2018.

    

     2018-I.liga III.     2018-I.liga II.            

                                             2018-I.liga I.

Na úspěchu se podíleli hráči /na fotografii zleva/: Marco Kirschner, Martin Jureček, Ondřej Dušek,
   David Šodek, Tomáš Toman, Petr Vaníček, Anna Klasen, Adéla Jarošová, Tereza Dejnožkvá
                                                      a nehrající kapitán Petr Fiala

                         Kompletní výsledky I.ligy smíšených družstev 2018 na www.cztenis.cz