nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1524

SW Automobily - Kopf Advisory Open, 17.-20.9.2016

Poslední akcí letní sezóny byl turnaj mužů kat. B, pro který se podařilo zajistit nadstartní sponzorské zabezpečení od firem SW Automobily, Kopf Advisory, Meffert s.r.o. a Benystav, s.r.o. Kromě navýšených ´prize money´ se hrálo mj. o klíčky od nejnovějšího Mercedesu s plnou nádrží na víkend a další hodnotné ceny, věnované sponzorskými firmami.

Turnaj proběhl za účasti 38 hráčů a 15 párů ve čtyřhře, kategorie dvouhry i čtyřhry byla 8. Do finále dvouhry se stejně jako v minulém roce, probojoval domácí Martin Jureček, jeho soupeřem byl tentokrát 16 letý Tadeáš Paroulek /I.ČLTK Praha/. V dramatickém utkání dokázal Martin po prohraném prvním setu odvrátit ve druhém 3 mečboly, ale na víc mu síly nestačily. 3.set byl jasnou záležitostí Tadeáše Paroulka, který zvítězil 6:4, 6:7, 6:0. Vítězi soutěže ve čtyřhře se stali David Mrázek /LTC Slovan Kladno/ a Tomáš Frommel /SK Oaza Praha/ po finálovém vítězství nad dvojicí Michal Beneš / Kapitol Tenis/, Miroslav Línek /LTC Modřany 2005/ 6:1, 6:3.

Z dalších domácích hráčů si nejlépe vedli Petr Beneš, který ve čtvrtfinále dvouhry podlehl Martinu Jurečkovi a dvojice Jakub Hanousek – Viktor Svoboda pak ve čtyřhře dokázala dojít až do semifinále.

Vítězům gratulujeme, sponzorům a pořadatelům děkujeme za perfektní organizaci turnaje a těšíme se na další společné akce.