Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1542

OAZA CUP-muži, 24.-26.9.2011

Poslední zářijový víkend jsme opět na našich dvorcích uspořádali celostátní turnaj mužů kategorie B, OAZA CUP 2011. Poslední béčkový turnaj v sezóně si nenechalo ujít 37 hráčů, z toho 8 z řad domácích. V silné konkurenci si ve dvouhrách z našich nejlépe vedli Petr Vaníček a Honza Lysý. kteří oba skončili ve čtvrtfinále, Libor Sedláček, stejně jako jeho svěřenci Jakub a Ondra Duškovi shodně o kolo dříve. Celkovým vítězem se pak stal první nasazený Lukáš Maršoun z LTC Slovan Kladno, který prošel celým turnajem bez ztráty jediného setu a ve finále zdolal druhého nasazeného Mirka Línka z TK Neridé 7:6,7:6.                                                                                                                                                                       


Ve čtyřhře se sešla ještě silnější konkurence než ve dvouhře, přesto jsme věřili páru Libor Sedláček-Petr Vaníček, kteří obhajovali vítězství z minulého roku. Při vší snaze nedokázali zopakovat výkon ani výsledek z loňského roku a jejich pouť turnajem skončila už ve čtvrtfinále na raketách Mirka Línka a Jakuba Jiřičky, když o vítězství rozhodoval až super-tiebreak, hraný místo 3.setu. Jediným naším zástupcem v závěrečných bojích byl Martin Fiala, který se ve dvojici s Tomášem Fialou z TK Strakonice dokázal probojovat až do finále, ve kterém podlehli páru Lubor Majšajdr (LTC Liberec) – Ondřej Vaculík (Severočeská) 1:6,4:6. Vítězům turnaje gratulujeme a těšíme se na příští ročník!!!                                                              


                                                                                                       

Na fotkách zleva: semifinále dvouhry Mirek Línek - Tomáš Fiala, Filip Brtnický - 3.místo dvouhra, finále dvouhry Lukáš Maršoun - Mirek Línek, finále čtyřhry Lubor Majšajdr, Ondra Vaculík - Martin Fiala, Tomáš Fiala