nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1526

OAZA CUP - mladší žáci, 8.-10.1.2016

O druhém lednovém víkendu ožila, stejně jako v minulém roce, naše hala tenisovým potěrem, a stala se dějištěm turnaje mladších žáků kategorie ´C´ Oaza cup 2016.

Přestože turnaj kolidoval s Halovým přeborem Prahy mladších žáků, zájem o účast byl veliký a z plánovaného počtu 16 bylo startovní pole dvouhry rozšířeno na 24 hráčů /kategorie 4/4/. Turnaj byl, stejně jako turnaj mužů, zahájen prvními zápasy již v pátek večer, což umožnilo jeho plynulé a bezproblémové odehrání.

Nejúspěšnější ze 4 domácích účastníků dvouhry byl Daniel Beneš , který se probojoval do čtvrtfinále, kde podlehl pozdějšímu finalistovi Adamu Janečkovi z LTC Kolín. Celkovým vítězem turnaje se stal teprve 10-letý Robert Němeček /TJ Spoje Praha/, který v průběhu celého turnaje nepovolil svým starším soupeřům ani set. Svou suverénní cestu turnajem dovršil finálovým vítězstvím nad Adamem Janečkem 6:4,6:2.

2016-OAZA CUP-ml.ž.-hala
                         finalisté dvouhry Adam Janeček a Robert Němeček

V soutěži čtyřher, kam se prezentovali pouhé 4 páry, dominovala dvojice Adam Janeček-Lukáš Holub /TK Neridé/, když v semifinále přehráli dvojici Tadeáš Augustin /I.Vestecká sportovní/ - Robert Němeček 6:2,6:2 a ve finále pak pár Filip Ďuričič /TJ Sokol Vysočany/ - Jaroslav Jurák /I.ČLTK Praha/ 6:1,6:4.

Děkujeme organizátorům turnaje a vítězům gratulujeme.