Menu
Novinky
29.04.2024  |  Aktuality

Sportovní centrum v SK OAZA vás vítá na nových stránkách.

více »
Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?
tenis (58%)
volejbal (14%)
nohejbal (13%)
minigolf (15%)
Celkem hlasovalo: 1529

Otevřené dveře školám a mládeži Prahy 4Ve spolupráci a s podporou MČ Prahy 4 plánujeme v letošním roce zahájit projekt spolupráce se školami MČ Prahy 4 ´ Rozšíření nabídky sportovního vyžití dětí a mládeže Prahy 4 ve sportovním areálu SK OAZA PRAHA ´ 

  MČ Praha 4       SK OAZA PRAHA
 

Cílem projektu je zpřístupnit dětem a mládeži Prahy 4 náš sportovní areál a dát jim možnost si pod vedením trenérů a odborných instruktorů vyzkoušet tenis, šachy a minigolf. Tenisová výuka a minigolf budou organizovány po domluvě se školami ve volné kapacitě sportovišť, šachová výuka pak formou otevřených tréninků šachového oddílu, které budou probíhat vždy v pátek, s výjimkou školních prázdnin. Součástí projektu je i příměstský tenisový camp, který proběhne v průběhu letních prázdnin v termínu 22.-26.8.2016.


Projekt bude financován z grantu MČ Prahy 4 pro tělovýchovu a sport se spoluúčastí sportovního klubu SK OAZA PRAHA.


Bližší informace k projektu:  ng.Petr Fiala – tel. 603 221 157, šachy: Oldřich Vedral -  tel. 727 612 468

Aktuality z průběhu projektu


Projekt se podařilo úspěšně nastartovat. V průběhu prázdnin proběhl na dvorcích SK OAZA PRAHA týdenní tenisový camp, určený zejména pro zájemce o tenis z řad veřejnosti, na něj jsme v září  navázali návštěvami školních tříd v našem sportovním areálu, od října jme pro účely projektu dali k dispozici volnou kapacitu v pevné kryté tenisové hale. Paralelně s tím probíhaly otevřené tréninky šachového oddílu, kde měli noví zájemci z řad dětí MČ Prahy 4 možnost vyzkoušet si tento sport. 

   

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -


Na započaté aktivity bychom rádi navázali i v r.2017.